Projekt unijny z gimnastyki korekcyjnej ”Zadbaj o kręgosłup!

W ramach projektu unijnego z gimnastyki korekcyjnej: ”Zadbaj o kręgosłup! Badania diagnostyczne w kierunku schorzeń kręgosłupa dla uczniów klas I – VI szkół podstawowych z terenu powiatu płońskiego” w dniu 24.03.2022r. odbyło się spotkanie rodziców i uczniów biorących udział w/w projekcie z p. dr Haliną Baćmagą specjalistką II stopnia neurologii oraz specjalistę II stopnia rehabilitacji. Nasi rodzice i uczniowie brali udział w prelekcji poświęconej wadom postawy – w szczególności skoliozie, wypełniali również ankiety poświęcone tej tematyce. Po części teoretycznej przeszliśmy do salki gimnastycznej na ćwiczenia praktyczne. Pan rehabilitant towarzyszący p. doktor pokazywał rodzicom i dzieciom ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu.