Kadra

 

NAUCZYCIELE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W PŁOŃSKU

 

mgr Marzanna Szacherska
dyrektor szkoły 
mgr Alicja Kwiatkowska
wicedyrektor, język francuski, język rosyjski
mgr Stanisław Urban
wicedyrektor, doradztwo zawodowe, świetlica

mgr Ewa Antoszkiewicz
edukacja wczesnoszkolna
mgr Magdalena Bojanowska
psycholog
mgr Beata Charzyńska
nauczyciel wspomagający
mgr ks. Wojciech Ciemerych
religia
mgr Joanna Cieplak
edukacja wczesnoszkolna, plastyka
mgr Jacek Długoszewski
wychowanie fizyczne
mgr Bogumiła Dołkowska
nauczyciel bibliotekarz
mgr Anna Duda
biologia, przyroda, chemia
mgr Hanna Filipecka
wychowanie fizyczne
mgr Sławomir Fryszkiewicz
język angielski
mgr Anna Gębarowska
edukacja wczesnoszkolna
mgr Roman Gębarowski
historia, geografia, wiedza o społeczeństwie
mgr Ewa Gizińska
zajęcia rewalidacyjne
mgr Grażyna Gołaszewska
edukacja wczesnoszkolna
mgr Barbara Górnicka
język polski
mgr  Katarzyna Chylińska
pedagog szkolny
mgr Ludmiła Grzelak
nauczyciel bibliotekarz
mgr Krystyna Jankowska
matematyka
mgr Gabriela Jarczewska
chemia, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Agnieszka Jasińska
katecheta
mgr Mariola Jóźwiak
edukacja wczesnoszkolna
mgr Marzena Jóźwiak
biologia, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Joanna Kamińska
wychowanie fizyczne
mgr Natalia Karabin
nauczyciel wspomagający
mgr Julita Kil
fizyka, matematyka
mgr Iwona Kopecka-Żelasko
język rosyjski, język polski
mgr Mariola Kornatowska
wychowanie przedszkolne
mgr Anna Kucicka                   
matematyka   
mgr Krystyna Makowska
nauczyciel biblioteki
mgr Zofia Marek
religia
mgr Agnieszka Mikołajczyk- Kłapeć
język angielski
mgr Agnieszka Możdżonek
nauczyciel świetlicy, wych. 2a
mgr Alina Osińska
język polski
mgr Lidia Paczkowska
język niemiecki, nauczyciel wspomagający
mgr Elżbieta Paćkowska
religia
mgr Monika Piątkowska
edukacja wczesnoszkolna
lic. Magdalena Plebaniak
 język angielski
mgr Paulina Kopczyńska
nauczyciel wspomagający
mgr Dorota Przyborowska
edukacja wczesnoszkolna
mgr Agata Raćkowska
język polski
mgr Andrzej Raćkowski
informatyka, technika
mgr Ewa Rosiak
geografia, wiedza o społeczeństwie
mgr Małgorzata Słupska
wychowanie fizyczne, świetlica
mgr Iga Wierzejska
muzyka, plastyka
mgr Monika Wiśniewska
język niemiecki, język rosyjski, nauczyciel wspomagający
mgr Piotr Wiśniewski
informatyka
mgr Zbigniew Wiśniewski
wychowanie fizyczne
mgr Katarzyna Zasońska
nauczyciel wspomagający
mgr Kinga Rogowska
historia, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Kamińska Kazimiera
edukacja wczesnoszkolna, wych kl. 3c
mgr Dorota Lewandowska
matematyka
mgr Paulina Pokorska
edukacja wczesnoszkolna
mgr Emilia Pawlak
nauczyciel wspomagający
mgr Andrzej Rogowski
język angielski
mgr Danuta Stankiewicz
ed. wczesnoszkolna, wychowawca kl.1c
mgr Milena Strzegowska
nauczyciel wspomagający
mgr Kryspin Zalewski
historia, świetlica
mgr Katarzyna Zasońska
nauczyciel wspomagający
mgr Monika Zawadzka-Wiktorowicz
biblioteka
mgr Ewa Chrzanowska
matematyka