Za nami piąty, ostatni już dzień wakacyjnej przygody przeżywanej w ramach półkolonii.

Za nami piąty, ostatni już dzień wakacyjnej przygody przeżywanej w ramach półkolonii🌞❗️ Dziś dzieci odbyły super kosmiczną podróż wraz z bohaterami filmu ”Buzz Astral”🚀🪐, tworzyły iście prawdziwe dzieła sztuki plastycznej z zastosowaniem różnych technik, integrowały się w zabawie i w tańcach irlandzkim oraz izraelskim. Zakończenie półkolonii przebiegało w atmosferze wspólnej zabawy tanecznej 💃🏼🕺🏼i biesiadowania z niespodziankami kulinarnymi przygotowanymi przez nasze Panie Kucharki 🍧🥧. Nie zabrakło też słodkiego, pożegnalnego upominku dla każdego z dzieci. Wszystkim uczestnikom półkolonii dziękujemy za wzorowe w nich uczestnictwo 🏆❗️życząc wspaniałych i słonecznych wakacji😀🌞.