Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Dziś, 1 września na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły powitała Dyrektor szkoły p. Marzanna Szacherska kierując szczególnie ciepłe słowa do uczniów oddziału zerowego i pierwszoklasistów. Piękne życzenia cała społeczność szkolna otrzymała od zaproszonych gości: Burmistrza Miasta Płońsk p. Andrzeja Pietrasika, przewodniczącego Rady Rodziców p. Dariusza Białołęckiego oraz ks. Wojciecha Ciemerycha. Uroczystości towarzyszyło wspomnienie 82 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, tragicznego wydarzenia, które nie pozwoliło dzieciom i młodzieży pójść do szkół. Dobrze było widzieć roześmiane, pełne entuzjazmu twarze uczniów naszej szkoły, którzy dzięki poświęceniu innych pokoleń mogą żyć w wolnym kraju i z radością powiedzieć: ,,Witaj Szkoło”!