Program profilaktyczny pod nazwą „Pogodne Lato” zorganizowany przez Chorągiew Mazowiecką ZHP w Płocku

Uczniowie klasy IV A i V A Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku  uczestniczyli w dniu 14.10.2020 r. w programie profilaktycznym pod nazwą „Pogodne Lato, ” zorganizowanym przez Chorągiew Mazowiecką ZHP w Płocku, finansowanym ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego przy udziale Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w Warszawie. Program obejmował treści edukacyjno – wychowawcze w zakresie promocji zdrowego stylu życia oraz problematyki uzależnień.

Strefa animacji wzbogacona w liczne atrakcje i urządzenia wywołały wiele radości wśród uczestników programu. Odbywały się m.in. zabawy i tańce animacyjne. Dzieci będą kontynuowały działania profilaktyczne na platformie, do której otrzymały dostęp od organizatora programu.

Było wesoło, kolorowo i radośnie. Dzieci były bardzo zadowolone z udziału w programie.