Nasza szkoła bierze udział w programie edukacyjnym „#ŻyjDobrze”. Program dotyczy zdrowego stylu i adresowany jest dla uczniów klas I-VIII. Głównym celem programu jest przypomnienie i uświadomienie, jak duży wpływ mamy na nasze zdrowie, oraz jak nasze wybory, które dokonujemy każdego dnia warunkują jakość naszego życia. Program przygotowany został przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie. Działania w zakresie zdrowego żywienia zostaną podjęte wśród uczniów, rodziców uczniów oraz kadry pedagogicznej.
Menu
- E-dziennik
- Plan lekcji
- MRM
- Klasy
- Kadra
- Rodzice
- Dokumenty szkoły
- Office 365
- Biblioteka szkolna
- Strefa psychologa i pedagoga
- Egzamin ósmoklasisty
- Kalendarium
- Podręczniki
- Wymagania edukacyjne
- Projekty unijne
- WZO
- Podstawa programowa
- Programy
- Rekrutacja
- Samorząd Uczniowski
- Świetlica
- Stołówka
- Stomatolog
- Pielęgniarka
- Edukacja zdrowotna
- RODO
- COVID-19
Archiwum
Kalendarz
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd










Znajdź nas na: