Płoński Turniej Wielkiegoż LEMA

Uroczyste zwieńczenie Roku Stanisława Lema!

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku organizuje Płoński Turniej Wielkiegoż LEMA – rozgrywany w czterech kategoriach interdyscyplinarny konkurs dla uczniów klas I – VIII szkół podstawowych powiatu płońskiego.

Przedsięwzięcie objęte jest Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Płońsk oraz Patronatem Medialnym Radia Płońsk 93,6 FM.

Zainteresowane szkoły prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
plonsksp4@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Regulaminy:

LEM_Kategoria_I – MIND Open – Konkurs Literacki pt.: „PoLEMika, czyli wizja mojej szkoły w XXII w.”

LEM_Kategoria_II –  Scholland Caross – Konkurs Konstrukcji Przestrzennych pt.: „Jego LEMinencja Robot.”

LEM_Kategoria_III – Linguaedon – Konkurs Neologizmówpt.: „Mój nowy eLEMentarz”

LEM_Kategoria_IV – IMAGINE Open – Konkurs Małych Form Multimedialnych (trailer, teledysk, prezentacja multimedialna, filmik, spot) opartych na Cyberiadzie
Stanisława Lema pt.: „LEMoteka młodego człowieka”