Paczka na Kresy- 2019

Zakończyliśmy akcję „Paczka na Kresy – Boże Narodzenie 2019”. Przekazane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Płońsku dary dla Polaków mieszkających za naszą wschodnią granicą, zostaną im dostarczone przed świętami.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom oraz poszczególnym klasom, zaangażowanym w pomoc potrzebującym. Zebraliśmy prawie 40 kg produktów spożywczych, słodyczy, środków chemicznych!!! Dzieci ze świetlicy własnoręcznie wykonały przepiękne kartki świąteczne z życzeniami dla Polaków mieszkających za wschodnią granicą.
Najwięcej darów przekazały następujące klasy: V e, VI b, VII a, VII b, VIII a, VIII b.
Składamy serdeczne podziękowania uczniom, wychowawcom klas i rodzicom za motywowanie dzieci i uświadamianie im konieczności niesienia pomocy potrzebującym rodakom.
Pamiętajcie – dobro wraca!!!
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Płońsku – BRAWO WY !!!