„MATEMATYCZNIE ZAKRĘCENI”

W dniu dzisiejszym uczniowie klas czwartych uczestniczyli w Olimpiadzie Wiedzy „Matematycznie zakręceni”. Uczniowie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru złożony z 20 zadań dotyczących arytmetyki liczb, własności figur geometrycznych i praktycznych zastosowań matematyki. Najlepsze wyniki uzyskali uczniowie klasy 4 B, drugie miejsce zajęli uczniowie klasy 4 A i uczniowie klasy 4 c otrzymali miejsce trzecie. Wyniki indywidualne przedstawiają się następująco:
I miejsce: Piotr Zacieski, kl. 4 B – 100 % prawidłowo rozwiązanych zadań,
II miejsce: Amelia Kuchcińska, kl. 4 B i Szymon Zieliński, kl. 4 B – 90 % prawidłowo rozwiązanych zadań,
III miejsce: Nikodem Falęcki, kl. 4 A, Jan Paweł Karwowski, kl. 4 B, Lena Kazimierczak, kl. 4 A i Jakub Piotrowski, kl. 4 B – 80 % prawidłowo rozwiązanych zadań.
Gratulujemy zwycięzcom, zachęcamy do udziału w innych konkursach i życzymy dalszych sukcesów.
                                                                                                                                                                                                                Nauczyciele matematyki klas czwartych