KAMPANIA GWM

Informujemy, że nasza szkoła przystąpiła w tym roku szkolnym do 12 edycji Kampanii Global Money Weck 2024 organizowanej przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego Departamentu Komunikacji Społecznej. Zajęcia z uczniami odbywają się pod hasłem: „Zabezpiecz swoje pieniądze i swoją przyszłość”. Nauczyciele naszej szkoły realizują w tym programie własną inicjatywę. Już dziś odbyły się pierwsze zajęcia w klasie V A z zakresu edukacji finansowej. Uczniowie, po obejrzeniu prezentacji szkolnego programu edukacyjnego opracowanego w ubiegłym roku szkolnym przez ucznia klasy ósmej: „ABC dobrego oszczędzania”, czyli dobre sposoby i owocne efekty gospodarowania budżetem nastolatka, uczestniczyli w warsztatach na temat: „Mój sposób zarabiania i oszczędzania”.