Konkurs fotograficzny pod tytułem „Mazowsze – skrzynia skarbów. Między zielenią, a zabytkami”

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić uczniów oraz nauczycieli Państwa szkoły do udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem „Mazowsze – skrzynia skarbów. Między zielenią, a zabytkami”. Inicjatywa ta ma na celu promowanie piękna oraz bogactwa kulturowego i przyrodniczego regionu mazowieckiego.

Laureaci konkursu, wraz z opiekunami, zostaną nagrodzeni wyjazdem do siedziby Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Jest to wyjątkowa okazja do zapoznania się z funkcjonowaniem jednej z kluczowych instytucji Unii Europejskiej oraz do przeżycia niezapomnianej przygody edukacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który załączyliśmy do niniejszego maila. Znajdą Państwo w nim wszystkie niezbędne informacje dotyczące zasad uczestnictwa, kryteriów oceny prac oraz terminów.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!
Z wyrazami szacunku,