ZAPRASZAMY do udziału w projektach unijnych!

W SP 4 będą realizowane projekty unijne: „Zadbaj o zdrowy kręgosłup! Badania diagnostyczne w kierunku schorzeń kręgosłupa dla uczniów klas I – VI szkół podstawowych”, oraz „Projekt dotyczący profilaktyki przeciwdziałania otyłości dla dzieci z klas I – VI szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/2021”.
Programy mają na celu przeciwdziałanie wadom postawy oraz otyłości. Uczniowie będą mieli wykonane badania przez lekarzy specjalistów, odbędà zajęcia z trenerami, jak również spotkania z dietetykiem.
W ramach projektu „Zadbaj o zdrowy kręgosłup!” przewidziane jest 70 godzin zajęć z gimnastyki korekcyjnej 2razy w tygodniu oraz 3 badania fizjoterapeutyczne w trakcie ćwiczeń.
W ramach „Projektu dotyczącego profilaktyki przeciwdziałania otyłości dla dzieci z klas I – VI szkół podstawowych” przewidziane jest 48 godzin zajęć ruchowych 2 razy w tygodniu, 5 indywidualnych konsultacji z dietetykiem dla dziecka i rodzica oraz 3 konsultacje z lekarzem nadzorującym postęp programu.
Zajęcia dla uczniów są całkowicie bezpłatne!😊👍
Projekty rozpoczynamy od września.
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby.