Zakończyliśmy kompletowanie Szlachetnej Paczki dla wybranej przez nas Rodziny

❤️❤️❤️ „Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie……”
Właśnie zakończyliśmy kompletowanie Szlachetnej Paczki dla wybranej przez nas Rodziny. Przeżyliśmy wspaniałą lekcję o empatii i otwartości na drugiego człowieka, który, mimo, że jest obcy – jest ważny. Zrozumieliśmy, że każdy z nas ma wpływ na otaczający świat.
Cieszymy się, że przygotowana przez nas Paczka wkrótce dotrze do jednej z potrzebujących Rodzin w naszym powiecie. Wierzymy, że chociaż w te zbliżające się święta Rodzinie uda się zapomnieć o problemach dnia codziennego…
Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej, Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, którzy włączyli się do akcji, koordynowanej przez Wolontariuszy SP4.
BO RAZEM STAĆ NAS NA DOBRO♥️♥️♥️🎁🎁🎁