Za nami pierwszy dzień wakacyjnych zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

Aby lepiej się poznać uczniowie rozpoczęli go integracją w grupach. Następnie uczestniczyli w zajęciach kulinarnych podczas których przygotowali pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe. Ciekawym elementem dnia była wizyta w Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta. Uczniowie ruszyli śladem zapisanych w historii Płońszczan, spacerując próbowali wyobrazić sobie, jak wyglądał „dawny Płońsk”, w czym pomogły fotografie udostępnione przez miłe Panie przewodniczki. Kolejnym punktem programu były zajęcia plastyczno-techniczne. Uczniowie mieli możliwość wykazania się kreatywnością wykonując witraże oraz zakładki do książek. Nie zabrakło również aktywności muzyczno-ruchowych, a wyjście na plac zabaw sprawiło dzieciom wiele radości. Miłą niespodzianką okazał się spontaniczny koncert na korytarzu pod batutą Pani Wicedyrektor. Zgodnie z obietnicą, jutro łowimy kolejne talenty – czy znów wokalne? Dzisiejszy dzień zaliczamy do jak najbardziej udanych i z niecierpliwością czekamy na kolejne atrakcje. A one już jutro!