W ramach projektu „Lepsza Szkoła” klasy piąte przystąpiły do sprawdzianu diagnostycznego z matematyki po I półroczu. W badaniu uczestniczyło 127 460 uczniów z 3605 szkół z całej Polski. Uczniowie klas piątych w naszej szkole osiągnęli bardzo dobre wyniki. Rozkład średnich wyników szkół określa się w skali staninowej (od 1- najniższy do 9- najwyższy). Nasza szkoła uplasowała się w staninie 8 określanym jako bardzo wysoki. Oznacza to, że niższy wynik od naszej szkoły uzyskało blisko 92% szkół. W każdym obszarze umiejętności szkoła uzyskała wyższy wynik niż średni wynik w województwie mazowieckim i w całej Polsce. Klasa V C (zamieszczona fotografia) uzyskała najwyższy wynik w szkole oraz znalazła się w gronie 1% najlepszych klas V w Polsce. Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników uczniom, rodzicom i nauczycielom uczącym matematyki. Życzymy dalszych sukcesów!!!
Menu
- E-dziennik
- Plan lekcji
- MRM
- Klasy
- Kadra
- Rodzice
- Dokumenty szkoły
- Office 365
- Biblioteka szkolna
- Strefa psychologa i pedagoga
- Egzamin ósmoklasisty
- Kalendarium
- Podręczniki
- Wymagania edukacyjne
- Projekty unijne
- WZO
- Podstawa programowa
- Programy
- Rekrutacja
- Samorząd Uczniowski
- Świetlica
- Stołówka
- Stomatolog
- Pielęgniarka
- Edukacja zdrowotna
- RODO
- COVID-19
Archiwum
Kalendarz
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd










Znajdź nas na: