WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „ALBUS”

Konkurs miał charakter jednorazowego testu złożonego z 26 zadań, o różnym stopniu trudności, dla poszczególnych kategorii wiekowych. Z zadaniami konkursowymi zmierzyło się 30 uczniów z klas IV – VII, którzy mieli okazję wykazać się wiedzą, pomysłowością i sprawną techniką rachunkową. Cieszymy się bardzo, że duża grupa uczniów podjęła wyzwanie zmierzenia się z zadaniami konkursowymi, rozwijając swoje pasje i zainteresowania matematyczne. 
Zdecydowana większość uczniów naszej szkoły uzyskała wynik powyżej średniej krajowej, a największe sukcesy uzyskali następujący uczniowie:                                                                                                                     
 Piotr Zacieski, kl. 4 B – uzyskał dyplom laureata 5 miejsca i nagrodę książkową,               
Mateusz Zacieski, kl. 6 C – uzyskał 13 miejsce i dyplom wyróżnienia,                                
Adrianna Czyż, kl. 7 B – zajęła 13 miejsce uzyskując dyplom wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nauczyciele matematyki