W dniu 17.11.2023 roku odbyło się uroczyste podsumowanie VII edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Henryki. Przez słowa do serca”

W dniu 17.11.2023 roku odbyło się uroczyste podsumowanie VII edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Henryki. Przez słowa do serca” pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Płońskiego. W finale konkursu uczestniczyła uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jan Pawła II w Płońsku – laureatka III miejsca: w kategorii epika – Dominika Turowiecka. Dominika zaprezentowała fragment opowiadania pt. „Czy to jawa, czy sen?”.

Naszą uczennicę wspierała swoją obecnością Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Pani Alicja Kwiatkowska. Gratulacje za wychowanie laureatki otrzymała nauczycielka języka polskiego – Pani Agata Raćkowska. Bardzo dziękujemy organizatorom konkursu za wspaniałą atmosferę i jak zawsze niezapomniane przeżycia artystyczne. Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów.👏👏👏