SZLACHETNA PACZKA 2022

🎁🎄SZLACHETNA PACZKA🎁🎄2022
„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.”❤
W tym roku, wzorem lat ubiegłych, przystąpiliśmy do akcji SZLACHETNA PACZKA. 12 listopada Szlachetna Paczka uruchomiła internetową Bazę Rodzin, które czekają na pomoc w tym roku. Ujęła nas historia rodziny pana Sebastiana i pani Moniki z Płońska, dla której postanowiliśmy skompletować paczkę🎁. Rodzice wychowują trzech synów, z których jeden od dłuższego czasu zmaga się z chorobą nowotworową. Kluczowe potrzeby Rodziny to: ŻYWNOŚĆ (herbata, cukier, olej, ryż, makarony, konserwy, mąka, dżemy, płatki śniadaniowe) i ŚRODKI CZYSTOŚCI (mydło, proszek do prania, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń, szczoteczki i pasty do zębów, szampony, płyny czyszczące do sprzątania). Rodzina marzy o nowej PRALCE. Inne rzeczy, które wymienione zostały przez członków rodziny to: ręczniki, pościel i koce w rozmiarze 160×200,materiały szkolne (zeszyty, bloki, papiery kolorowe, nożyczki, kleje, kredki, farby, długopisy, piórniki, plastelina). Już wielokrotnie pokazaliście Państwo swoją hojność zarówno podczas kiermaszu ciast, ozdób świątecznych czy różnego typu zbiórek . Wierzymy, że i tym razem wspólnymi siłami damy radę sprostać zadaniu i uda nam się skompletować paczkę. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazywanie ww. artykułów do dnia 2 grudnia: w „małym” budynku szkoły do wychowawców, w „dużym” budynku szkoły do pana woźnego. Pamiętajmy, że dobro powraca. Dziękujemy.