Rekrutacja 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku informuje, że od 11 lutego 2019 r. do 31 marca 2019 r. odbywać się będą  zapisy dzieci do:

• oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego;
  • klas pierwszych zameldowanych lub zamieszkałych w obwodzie szkoły (ulice: Barwna, Baśniowa, Biedronki, Cegielniana, Cicha, Ciepła, Daleka, Dobra, Działkowa, Galileusza, Główna, Graniczna, Grunwaldzka – od nr 50 do nr 84 parzyste, od nr 59 do nr 87 nieparzyste, Jasna, Jesionowa, Ks. Romualda Jaworskiego, Klonowa, Andrzeja Kmicica, Krótka, Św. Maksymiliana Kolbe, Lazurowa, Lipowa, Leśników, Łąkowa, Malownicza, Miła, Zygmunta Noakowskiego, Zygmunta Padlewskiego, Parkowa, Pogodna, Polna, Postępu Rolniczego, Promienna, Północna, Radosna, Henryka Sienkiewicza, Spokojna, Urocza, Wiejska, Wypoczynkowa, Zapłotek, Zielona, Żołnierzy Wyklętych).

Dzieci oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego i klas I będą uczęszczały do budynku „B” przy ul. Grunwaldzkiej 67B. Zapisy dzieci będą odbywać się w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku przy ul. Ks. R. Jaworskiego 25 (tel. 23 662 21 67).

Do oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego przyjmowane będą wszystkie dzieci na podstawie wniosku złożonego przez rodzica.

Na podstawie zgłoszenia rodzica do klasy pierwszej przyjmowane będą wszystkie dzieci z obwodu szkoły.

Pozostałe dzieci będą  przyjmowane do klasy pierwszej na podstawie wniosku złożonego przez rodzica.

Zgłoszenie/wniosek są dostępne na stronie internetowej szkoły www.sp4plonsk.pl i na Facebooku oraz w sekretariacie szkoły przy ulicy ks. R. Jaworskiego 25.

Wniosek o przyjęcie do oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego

Karta zgłoszenia do klasy pierwszej

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej