Podsumowanie wyników konkursów

Dnia 13.06.2022 odbyło się w naszej szkole podsumowanie wyników konkursów wewnątrzszkolnych i zewnętrznych o tematyce matematyczno-przyrodniczej. Rozdane zostały przez Panią Dyrektor Marzannę Szacherską dyplomy i nagrody laureatom i uczniom wyróżnionym w konkursach matematycznych na szczeblu szkolnym:
-„Z kalendarzem za pan brat” dla klas IV i V,
– „Figury geometryczne wokół nas” dla klas VII i VIII,
– „Matematyka w fizyce, czy fizyka w matematyce” dla klas VI i VII.
Nagrody i gratulacje odebrali również uczniowie, którzy uzyskali sukcesy w konkursach ogólnopolskich i powiatowych:
– „OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES PLUS”: w kategorii klas IV: II miejsce – Maria Ślubowska IV C, III miejsce – Bartłomiej Biegaleski IVC, V miejsce – Lena Nita IV C, Lena Stroińska IV C; w kategorii klas VII: III miejsce – Gabriel Niesłuchowski VII C.
-” FINAŁ POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH”: tytuł wyróżnienie uzyskał Gabriel Niesłuchowski kl. VIIC
– OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI „OLIMPUS”: Gabriel Niesłuchowski kl. VII C zajął VI miejsce i uzyskał tytuł laureata,
– OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „ALBUS”: I miejsce i tytuł laureata – Gabriel Niesłuchowski VII C, wyróżnienie – Sławomir Morawski VII A, z klas ósmych tytuł wyróżnienie uzyskały: Julia Romanowska VIII A i Oliwia Worowska VIII B
Pani dyrektor nagrodziła dyplomami uczniów biorących udział w obchodach Światowego Dnia Ziemi pod hasłem „Zainwestuj w Naszą Planetę”:
• za udział w szkolnym konkursie plastycznym promującym Dzień Ziemi pod hasłem „Zainwestuj w Naszą Planetę” (uczniowie klasy VI A),
• za uczestnictwo w szkolnym konkursie ekologicznym „Kartka z życzeniami dla Ziemi” (uczniowie klas IV-V).

K. Jankowska, J. Kil, A. Duda