Podsumowanie VI edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Henryki. Przez słowa do serca”

✍️ W dniu 18. 11. 2022 roku odbyło się uroczyste podsumowanie VI edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Henryki. Przez słowa do serca” pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Płońskiego. W finale konkursu uczestniczyły uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku – laureatki I miejsca: w kategorii liryka – Maja Wiśniewska, a w kategorii epika – Dominika Turowiecka. Dziewczynki pięknie zaprezentowały swoje utwory: Maja wiersz pt. „To jest piękne”, Dominika fragment opowiadania pt. „Magiczna kość”.

Nasze uczennice wspierała swoją obecnością Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Pani Marzanna Szacherska. Finalistki zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Gratulacje za wychowanie laureatek otrzymały nauczycielki języka polskiego – Pani Alina Osińska i Pani Agata Raćkowska. Bardzo dziękujemy organizatorom konkursu za wspaniałą atmosferę i niezapomniane przeżycia artystyczne. Gratulujemy utalentowanym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.