Narzędzie on-line umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

Udostępniamy bezpłatne narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.
 
Narzędzie powstało w ramach realizowanego przez naszą firmę projektu unijnego “Bon na Innowacje” dzięki czemu został stworzony bezpłatny internetowy Kreator zdjęć do mLegitymacji. “Kreator zdjęć do mLegitymacji”, dostępny jest na stronie www: passport-photo.online/pl
 
Z usługi mogą bezpłatnie korzystać wszyscy uczniowie szkoły. W celu wykonania zdjęcia wystarczy zrobić zdjęcie telefonem komórkowym (smartfonem) na dowolnym tle. Nasz Kreator z tak zrobionego zdjęcia przygotuje zdjęcie spełniające wymogi określone przez Ministerstwo Cyfryzacji.
 
Kreator zdjęć do mLegitymacji stanowi ogromne uproszczenie i ułatwienie dla uczniów oraz ich rodziców. Prosimy o dodanie na stronie Szkoły odnośnika do kreatora: