Dzięki programowi #LaboratoriaPrzyszłości podczas zajęć informatycznych, uczniowie realizowali zagadnienia z zakresu robotyki

W kwietniu, dzięki programowi #LaboratoriaPrzyszłości podczas zajęć informatycznych, uczniowie realizowali zagadnienia z zakresu robotyki rozwijając przy tym 5 kluczowych kompetencji do których należą:

Rozwiązywanie problemów: wymaga myślenia analitycznego.

Kreatywność: młodzież może eksperymentować z różnymi projektami i pomysłami, aby stworzyć nowe modele robotów.

Komunikacja i współpraca: uczniowie uczą się jak pracować w zespole, dzielić się swoimi pomysłami i rozwiązywać problemy wspólnie.

Umiejętności techniczne: zajęcia wprowadzają uczniów w świat nowoczesnych technologii i programowania, co pomaga rozwijać ich umiejętności techniczne.

Samodzielność i odpowiedzialność: uczą się podejmować decyzje i być odpowiedzialnymi za swoje projekty.

Dziękujemy: #LaboratoriaPrzyszłości