Bezpieczne ferie

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE!

Rozpoczynają się ferie zimowe. W tym roku ze względu na epidemię koronawirusa, ferie odbędą się w jednym terminie od 4 stycznia do 17 stycznia 2021 roku.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo ważne jest, aby wszyscy uczniowie pozostali w pobliżu miejsca swojego zamieszkania.

Ferie zimowe są po to, abyście odpoczywali i rozwijali swoje zainteresowania, na które w okresie nauki brakuje czasu.

Ważne jest, abyście spędzili ten czas bezpiecznie. Pamiętajcie o zagrożeniach płynących z Internetu. Jeżeli poznajecie kogoś w Internecie, pamiętajcie aby zachować dystans do tych osób. Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie. Nie podawajcie nikomu swojego adresu zamieszkania. Odpocznijcie od komputerów. A może wybierzecie ferie z ciekawą książką?

Ministerstwo Edukacji i Nauki również przygotowało dla uczniów w różnych grupach wiekowych ciekawą ofertę różnorodnych programów w nowoczesnej i interaktywnej formule. Wszyscy zainteresowani mogą wejść na stronę internetową MEN, aby wybrać dla siebie coś ciekawego.

Życzę Wam wszystkim zdrowych, bezpiecznych i spokojnych ferii, a przede wszystkim odpoczynku od codziennych szkolnych obowiązków.

Pedagog szkolny – Anna Grąbczewska

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku