16 października społeczność naszej szkoły obchodzi „Dzień Patrona” – Papieża Jana Pawła II. Na tę okoliczność przygotowane zostały dekoracje, wystawa prac pokonkursowych poświęconych Patronowi, dzieci oglądały prezentacje, filmy, książki i albumy o Janie Pawle II. Nie obyło się bez słuchania i śpiewania ulubionych pieśni naszego Patrona oraz piosenek o Nim samym. To zaledwie przedtakt  naszego świętowania, które uczniowie klas 0-3 będą kontynuować jeszcze w poniedziałek.
Klasy I-III wzięły udział w konkursie plastycznym Nasz Patron 1miejsce zajęła Lena Burcz z klasy I, 2 miejsce Mateusz Zaciski z klasy III b, miejsce 3 zajął Filip Klękowicz z klasy III c. Wyróżnione prace wykonali Julia Bielińska- II a,  Amelia Stańczak-Ib, Ola Ślubowska z IIa i Karolina Dąbrowska z klasy III b. Gratulujemy wszystkim uczniom.